خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 04 بهمن 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

ضرورت توسعه سرمایه گذاری مرزی در خوزستان

ایسنا | اقتصادی، استان‌ها | شنبه، 25 دی 1400 - 18:53
معاون امور اقتصادی استاندار خوزستان خطاب به نمایندگان گفت: از شما توقع داریم با توجه به موقعیت مرزهای آب و خاکی این استان، سرمایه گذاری مرزی در برخی استان ها که واقعا استعداد و پتانسیل این کار را ندارند به خوزستان هدایت کنید.
خوزستان،استان،نمايندگان،سرمايه،اقتصادي،رتبه،فتوحي،توقع،استان ...

خلاصه خبر

ایسنا/خوزستان معاون امور اقتصادی استاندار خوزستان خطاب به نمایندگان گفت: از شما توقع داریم با توجه به موقعیت مرزهای آب و خاکی این استان، سرمایه گذاری مرزی در برخی استان ها که واقعا استعداد و پتانسیل این کار را ندارند به خوزستان هدایت کنید.
به گزارش ایسنا، وی افزود: استان خوزستان رتبه اول برخورداری از منابع نفت و گاز، رتبه دوم در صنعت فولاد و صنایع وابسته در کشور و رتبه برتر تولید محصولات کشاورزی را دارد اما رتبه خوزستان در بحث اشتغال، ۲۲ است.
معاون امور اقتصادی استاندار خوزستان گفت: از شما نمایندگان توقع داریم با توجه به موقعیت مرزهای آب و خاکی این استان، سرمایه گذاری مرزی در برخی استان ها که واقعا استعداد و پتانسیل این کار را ندارند به خوزستان هدایت کنید.