خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 27 دی 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

تعداد تماشاگران مسابقات کشتی کمتر از ۵۰۰ نفر بود/ عذرخواهی به دلیل عدم رعایت پروتکل های بهداشتی

ایسنا | استان‌ها | شنبه، 25 دی 1400 - 18:31
مدیرکل ورزش و جوانان گلستان در واکنش به مصوبه ستاد کرونا مبنی بر معرفی به دستگاه قضایی گفت: در طول برگزاری مسابقات کشتی تعداد کل بازدیدکنندگان کمتر از ۵۰۰ نفر بود.
مسابقات،كشتي،نفر،برگزاري،كرونا،گرگان،گلستان،ستاد،رعايت

خلاصه خبر

ایسنا/گلستان مدیرکل ورزش و جوانان گلستان در واکنش به مصوبه ستاد کرونا مبنی بر معرفی به دستگاه قضایی گفت: در طول برگزاری مسابقات کشتی تعداد کل بازدیدکنندگان کمتر از ۵۰۰ نفر بود.
قاسم برزمینی عصر امروز در جلسه ستاد استانی پیشگیری و مقابله با کرونا استان گلستان، ضمن قدردانی از ستاد کرونا برای صدور مجوز برگزاری مسابقات کشتی آزاد قهرمانی کشور اظهار کرد: در ستاد استانی مقابله با کرونا مصوب شده بود که مسابقات کشتی آزاد بزرگسالان قهرمانی کشور با حضور ۳۰۰ تماشاگر برگزار شود، البته تعداد کشتی‌گیران شرکت کننده در این دوره از مسابقات حدود ۳۸۰ نفر بود که با احتساب عوامل اجرایی و داوران به ۵۰۰ نفر می رسید.
مدیرکل ورزش و جوانان گلستان با بیان اینکه نیروی انتظامی در تامین نظم و امنیت این دوره از مسابقات کمک کرد، تصریح کرد: مسئولان مختلف اعم از فرمانده سپاه، معاون استاندار گلستان، شورای شهر و شهردار گرگان با حضور خود از مسابقات کشتی استقبال کردند.