خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 02 بهمن 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

پیشرفت امروز کشورمان در سایه مادرانی است که جوانان نخبه تربیت کرده‌اند

ایسنا | استان‌ها | شنبه، 25 دی 1400 - 18:31
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان شرقی گفت: اگر امروز ما افتخار می‌کنیم که در کشور عزیزمان در زمینه‌های مختلف از جمله دانش بنیان، انرژی هسته‌ای و ... به پیشرفت و موفقیت‌هایی دست پیدا کرده‌ایم، در سایه مادرانی است که جوانان نخبه تربیت کرده‌اند.
شرقي،بانوان،آذربايجان،صنعتي،همسران،شركت،شهدا،مادران،كسب،تاكي ...

خلاصه خبر

وی در ادامه با اشاره به سالروز وفات حضرت ام‌البنین (س) که به عنوان همسر و مادر چهار شهید یاد می‌شوند، گفت: به همین مناسبت این روز به‌عنوان روز تکریم مادران و همسران شهدا نام‌گذاری شده و فرصت مناسبی در جهت پاسداشت منزلت آن بانوی با اخلاق و فداکار و تکریم از مادران و همسران شهدا است که در هشت سال دفاع مقدس، همسران رشید و فرزندان برومند خود را برای فداکاری و جان‌نثاری در عرصه‌های مختلف آماده کردند.
به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان شرقی، در پایان این نشست به مناسبت سالروز وفات حضرت ام البنین (س) و به پاس قدردانی از مادران و همسران شهدا با حضور مشاور استاندار آذربایجان شرقی، مدیرکل امور بانوان استانداری آذربایجان شرقی و فرماندار شهرستان آذرشهر، توسط مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان شرقی تجلیل شد.