خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 30 دی 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

نظارت بر فعالیت تالارها و باشگاه‌های ورزشی در استان مرکزی افزایش می‌یابد- اخبار مرکزی - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | شنبه، 25 دی 1400 - 18:31
گروه استان ها- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی گفت: نظارت بر فعالیت تالارها و باشگاه های ورزشی در استان مرکزی افزایش می یابد.
مدارس،استان،مركزي،شرايط،حضوري،مدرسه،قرار،بازگشايي،فاز،نصب،آم ...

خلاصه خبر

اکرمی با اشاره به اینکه برای مشکل تهویه مدارس باید برنامه‌ریزی شود گفت: بر اساس اعلام ستاد ملی موارد بستری دو برابر شده و این شرایط در استان محسوس است، در هفته گذشته تعداد شهرهای زرد کم بود اما امروز افزایش یافته و شرایط در حال هشدار است پس باید مورد توجه باشد.
همه مدارس استان مرکزی فعال و بازگشایی شدند
"بهرام حسین‌آبادی" سرپرست آموزش و پرورش استان مرکزی هم در این جلسه با اشاره به وضعیت مدارس گفت: از حدود 2 هزار مدرسه در استان اکنون همه مدارس فعال و بازگشایی شدند به طوری که در فاز نخست 935 مدرسه با 42 هزار دانش‌آموز، فاز دوم 292 مدرسه با 46 هزار دانش‌آموز، فاز سوم 716 مدرسه با 156 هزار دانش‌آموز بازگشایی شد.
وی خاطرنشان کرد: یکی دیگر از موارد مورد توجه در مدارس موضوع تهویه است، متاسفانه تاکنون اقدام ویژه‌ای انجام نشده و برای نصب فن نیز مشکلات وجود دارد به طوری که با نصب آن آلودگی صوتی ایجاد می‌شود و نصب آن در هر کلاس هزینه‌های بسیاری ایجاد می‌کند.