خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 02 بهمن 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

افزایش موارد مثبت و بیماران با علائم سرماخوردگی در خوزستان

ایسنا | استان‌ها | شنبه، 25 دی 1400 - 18:13
رئیس بسیج جامعه پزشکی خوزستان با تاکید بر لزوم توجه فرمانداران به میزان مراجعه‌کنندگان به مراکز بهداشتی و درمانی و موارد مثبت کرونا، گفت: تعداد مراجعه‌کنندگان با علائم سرماخوردگی و موارد مثبت در حال افزایش است.
خوزستان،موارد،كرونا،فرمانداران،مثبت،مراكز،بسيج،بهداشتي،پزشكي

خلاصه خبر

ایسنا/خوزستان رئیس بسیج جامعه پزشکی خوزستان با تاکید بر لزوم توجه فرمانداران به میزان مراجعه‌کنندگان به مراکز بهداشتی و درمانی و موارد مثبت کرونا، گفت: تعداد مراجعه‌کنندگان با علائم سرماخوردگی و موارد مثبت در حال افزایش است.
رئیس بسیج جامعه پزشکی خوزستان با اشاره به مصوبه راه‌اندازی مرکز مشاوره تلفنی کرونا در اهواز گفت: در حال حاضر کارشناسان مخابرات در حال بازدید از مراکز بهداشت غرب و شرق اهواز به منظور راه‌اندازی مراکز مشاوره تلفنی هستند.
فرمانداران به موارد بستری و فوت توجه نکنند بلکه در این شرایط باید به مراجعه‌کنندگان به مراکز بهداشتی و درمانی و موارد مثبت کرونا توجه شود و بر این اساس، وضعیت شهرستان‌ها را بررسی کنند زیرا تعداد مراجعه‌کنندگان با علائم سرماخوردگی و موارد مثبت در حال افزایش است.