خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 30 دی 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

جوانان امروز میدان‌داران گام دوم انقلاب اسلامی هستند

ایسنا | استان‌ها | شنبه، 25 دی 1400 - 18:13
استاندار بوشهر با بیان اینکه جوان و جوانگرایی محور بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی است گفت: بیانیه گام دوم انقلاب ریل‌گذاری مسیر پیشرفت آینده انقلاب اسلامی است  و جوانان امروز میدان‌داران گام دوم انقلاب اسلامی هستند.
انقلاب،اسلامي،گام،بيانيه،بوشهر،جوانان،راحل،معظم،رهبر،امام

خلاصه خبر

ایسنا/بوشهر استاندار بوشهر با بیان اینکه جوان و جوانگرایی محور بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی است گفت: بیانیه گام دوم انقلاب ریل‌گذاری مسیر پیشرفت آینده انقلاب اسلامی است و جوانان امروز میدان‌داران گام دوم انقلاب اسلامی هستند.
احمد محمدی‌زاده در نشست با اعضا جمعیت گام دوم انقلاب اسلامی با بیان اینکه امام راحل در ابتدای پیروزی انقلاب برای پیشبرد انقلاب برنامه‌های مهمی تدوین و عملیاتی کردند اظهار کرد: امام راحل آنچه نیازمند پایه‌داری نظام اسلامی بود ایجاد کردند و پس از آن رهبر معظم انقلاب این مسئولیت را به عهده گرفتند و با حکمت، درایت، مدیریت این انقلاب را در شرایط سخت رهبری و مدیریت کردند.
استاندار بوشهر بخشی از بیانیه گام دوم انقلاب را در عرصه جوان و جوانگرایی دانست و خاطر نشان کرد: بیانیه گام دوم انقلاب تأکید جدی بر جوانگرایی دارد و جوانان در تحقق سیاست‌های آن نقش مهم و ممتاز دارند.