خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 30 دی 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

فریضه امر به معروف و نهی از منکر در استان کردستان نهادینه شود- اخبار کردستان - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | شنبه، 25 دی 1400 - 18:13
گروه استان‌ها - استاندار کردستان با تاکید بر اینکه امر به معروف و نهی از منکر در استان نهادینه شود، گفت: در راستای اجرای این فریضه با نرم‌خویی و گشاده‌رویی با مردم برخورد کنیم.
معروف،منكر،نهي،كردستان،استان،چراكه،قدرداني،الهي،ستاد،رفتار،ا ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سنندج ، اسماعیل زارعی‌کوشا عصر امروز در دیدار با دبیران شورای امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان که در استانداری انجام شد، ضمن عرض خثرمقدم به همه مهمانان و قدردانی بابت تشکیل این جلسه اظهار داشت: یکی از شاخصه‌های اصلی و وجوه متمایز دین مبین اسلام با سایر ادیان، امر به معروف و نهی از منکر است که به واسطه این فریضه الهی برترین امت‌ها هستیم.
وی با بیان اینکه امر به معروف و نهی از منکر مظهر رحمانیت الهی است، گفت: خداوند برای تمام مخلوقاتش ارزش قائل بوده و هدایت و عاقبت‌بخیری مخلوقش را خواستار است.
استاندار کردستان تصریح کرد: آمران به معروف و ناهیان از منکر با زبان شیرین، نرم‌خویی و گشاده‌رویی، احترام و ادب رسالت خود را انجام بدهند چراکه در این‌‌صورت خواسته و هدف آنان در دل مخاطب می‌نشیند، کما اینکه کسی هم که مورد امر به معروف و نهی از منکر قرار گرفته باید از بانیان آن تشکر و قدردانی قدردانی کند.