خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 07 بهمن 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

اکران رایگان ۶ فیلم تئاتر دیگر در ۵۰ سالگی کانون پرورش فکری

ایسنا | فرهنگی و هنری | شنبه، 25 دی 1400 - 17:30
شش فیلم‌تئاتر در هفته دوم از ویژه‌برنامه «۵۰ فیلم‌تئاتر در ۵۰ روز» در پایگاه اینترنتی مرکز تولید تئاتر و تئاتر عروسکی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به‌صورت رایگان اکران می‌شود.
روز،تئاتر،نمايش،اكران،كارگرداني،دي،كانون،مادر،مركز،دينگ،نويس ...

خلاصه خبر

فیلم‌تئاترهای «قصه‌های سفر پرماجرای کشتی نوح»، «آرزوهای یک موش کور»، «دینگ دینگ دنگ»، «کچل کفترباز»، «اگه گربه رو ببینم» و «خرس آرکانسا» از روز ۲۵ دی تا یکم بهمن ۱۴۰۰ در پایگاه این مرکز به نشانی cinema.kpf.ir نمایش داده می‌شود و مخاطبان می‌توانند مطابق با جدول مندرج هر روز یکی از این آثار را تماشا کنند.
این فیلم تئاتر روز ۲۵ دی اکران می‌شود.
«اگه گربه رو ببینم» به نویسندگی داوود کیانیان و کارگردانی کیومرث حقیقی درباره دختر بچه‌ای به نام مروارید است که در روستایی با پدر و مادر و مادر بزرگش زندگی می‌کند.
روزی پدر و مادر و مادربزرگش از تنبلی او به ستوه می آیند و مادر بزرگ نقشه‌ای می‌کشد و...
روز یکم بهمن نمایش «خرس آرکانسا» نوشته اوراند هریس، ترجمه بهزاد نژادقنبر و کارگردانی مهدی مقیمی‌اسفندآبادی اکران می‌شود.
تیش آرزو دارد پدربزرگش برای همیشه در کنار او باشد.
به مناسبت پنجاهمین سالگرد تاسیس مرکز تولید تئاتر و تئاتر عروسکی کانون پرورش فکری، پنجاه فیلم‌تئاتر از مجموعه فیلم‌تئاترهای طرح «نمایش‌نما» در ۵۰ روز اکران می‌شود.