خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 02 بهمن 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

فرماندار شهریار: پروژه ورودی و تقاطع غیرهمسطح شهرستان با تأمین اعتبار تکمیل می‌شود- اخبار استان تهران - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | شنبه، 25 دی 1400 - 17:13
گروه استان‌ها ــ فرماندار شهریار به تخصیص اعتبار جهت تکمیل ورودی شهریار و تقاطع غیرهمسطح اشاره کرد و گفت: با تأمین مطالبه شهرداری منطقه 22 از شهرداری تهران که قرار است بخشی از درآمدهای حریم اختصاص یابد ادامه این طرح انجام خواهد شد.
شهريار،مشكلات،فرماندار،رفع،مدارس،ساخت،ادامه،طاهري،داده_شد،تخ ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرگزاری تسنیم از استان تهران، نوراله طاهری فرماندار شهرستان شهریار عصر امروز در نشست خبری با خبرنگاران و اصحاب رسانه با تأکید بر پیروی از خط رهبری در خدمت به مردم اظهار داشت: طرح ساخت بیمارستان شهریار به 90 درصد رسید و اعتبار 250 میلیارد تومانی جهت ادامه روند ساخت اختصاص داده شد اما ابلاغ پیمانکار منتظر رفع چالش‌هایی است که دانشگاه علوم پزشکی در این زمینه مواجه شده و لازم است این مشکلات با پیگیری جدی و جلسه‌ای که با حضور استاندار و نماینده مجلس برگزار می‌شود رسیدگی شود.
طاهری با تأکید بر رفع موانع تولید در ادامه به تخصیص اعتبار جهت تکمیل ورودی شهریار و تقاطع غیرهمسطح اشاره کرد و گفت: با تأمین مطالبه شهرداری منطقه 22 از شهرداری تهران که قرار است بخشی از درآمدهای حریم اختصاص یابد، ادامه این طرح انجام خواهد شد.