خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 30 دی 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

رفع مشکلات آتش‌نشانان تهران روی میز شورای شهر

ایسنا | اجتماعی و حوادث | شنبه، 25 دی 1400 - 17:11
کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران با محوریت کمیته ایمنی و مدیریت بحران با دعوت از مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران، نماینده‌های آتش‌نشانان، مدیرکل های منابع انسانی، بودجه و رفاه شهرداری تهران، تلاش برای رفع دغدغه آتش نشانان و مشکلات معیشتی این افراد را آغاز کرد.
آتش،سازمان،نشانان،تهران،مشكلات،شهر،شوراي،شهرداري،ايمني،نشاني ...

خلاصه خبر

بابایی با بیان اینکه این جلسات به منظور بررسی و رفع مسائل و مشکلات نیروی انسانی این سازمان و دریافت واقعیت مشکلات آتش نشانان برگزار شده است، گفت: برای بهبود وضعیت معیشت آتش نشانان، تلاش خواهیم کرد.
او با اشاره به جان فشانی های آتش نشانان شهر تهران عنوان کرد: در هیچ کجای دنیا آتش نشان برای حفظ جان کودکی، ماسک خود را به او اهدا نمی کنند.
بابایی با تاکید بر اینکه جلسات بررسی مشکلات آتش نشانان باید نتیجه محور باشد، افزود: انتظار از شهرداری تهران است که در این مورد ورود کند و در بودجه سال آتی شهرداری تهران نسبت به رفع مشکلات آتش نشانان اقدام کند.
به گفته او؛ در رایزنی با مدیران شهرداری، موضوعات تامین مسکن آتش نشانان، هزینه ایاب و ذهاب، هزینه غذا و ...
او با اشاره به برخی اقدامات در خصوص ترمیم حقوق کارکنان این سازمان، عنوان کرد: اگر پست سازمانی آتش نشانان ارتقاء پیدا کند در افزایش حقوق آنان موثر خواهد بود.
رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه اصلاح طبقه بندی مشاغل برای بهبود وضعیت معیشت آتش نشانان ضروری است، گفت: سرانه اضافه کار آتش نشانان نیز باید افزایش یابد.