خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 05 بهمن 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

دانشگاه پیام نور در تمامی شهرستان‌های کرمانشاه واحد آموزشی دارد

مهر | استان‌ها | شنبه، 25 دی 1400 - 16:52
کرمانشاه- رئیس دانشگاه پیام‌نور استان کرمانشاه با اشاره به اینکه این دانشگاه به دنبال تحقق عدالت آموزشی است، گفت: دانشگاه پیام نور در تمامی شهرستان‌های استان کرمانشاه واحد آموزشی دارد.
دانشگاه،آموزشي،استان،كرمانشاه،علوم،علمي،وزارت،رئيس،هيئت،مرزي

خلاصه خبر

سعیدی‌پور با اشاره به واحدهای آموزشی در شهرستان‌های تازه‌آباد، ثلاث باباجانی، جوانرود و دیگر شهرستان‌های مرزی، تصریح کرد: به تازگی از این واحدهای آموزشی بازدید داشته‌ایم و دانشگاه پیام‌نور تنها کانون توجه مرکز استان و شهرستان‌های برخوردار نیست بلکه تمامی واحدهای پیام‌نور در سراسر کشور و در مناطق مرزی و محروم نیز خدمات استاندارد را به قشر محروم ارائه می‌دهد.
رئیس دانشگاه پیام‌نور با اشاره به سیاست تمرکززدایی امکانات آموزشی دانشگاه پیام‌نور، گفت: به تناسب هر شهرستان که کادر علمی وزارت علوم تعیین کند و در هر رشته‌ای که در شهرستان تأسیس شود باید عضو هیئت علمی وجود داشته باشد.
سعیدی‌پور افزود: پس از سنجش ضوابط توسط وزارت علوم و تحقیقات در شهرستان‌های پاوه و جوانرود دوره تحصیلات تکمیلی کارشناسی‌ارشد دایر شد و رئیس دانشگاه روانسر مدرک دکترای ریاضی دارد و مرتبه وی دانشیار بوده که البته رئیس واحد سرپل‌ذهاب نیز دانشیار است.