خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 02 بهمن 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

قرارگاهی برای اجرای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش در استان فارس تشکیل شود- اخبار فارس - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | شنبه، 25 دی 1400 - 16:14
گروه استان‌ها_ استاندار فارس گفت: قرارگاه سند تحول بنیادین در آموزش و پرورش با حضور کسانی که لازم است، تشکیل شود تا برای اجرای این سند تحول در کشور پیشگام باشیم.
پرورش،آموزش،سند،تحول،استان،فارس،اجراي،عسگري،ايمانيه،فرهنگيان ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شیراز، محمدهادی ایمانیه بعدازظهر امروز در نشست شورای آموزش و پرورش اظهار داشت: باید توقعات از سازمان‌های استان به صورت مشخص اعلام شود تا دستگاه‌ها به آموزش و پرورش کمک کنند.
محمدخلیل عسگری، مدیرکل آموزش و پرورش نیز با تاکید بر اجرای سند تحول آموزش و پرورش اظهارداشت: سند تحول بنیادین آموزش و پرورش از سال 92 خاک خورده و هیچ استفاده میدانی از آن نشد تا اینکه در دولت سیزدهم سند با همکاری مجلس در دستور کار قرار گرفت.
مدیرکل آموزش و پرورش با بیان اینکه باید تربیت در مدارس بر مبنای 6 ساحت باشد و تربیت تک ساحتی باید برچیده شود، گفت: دستگاه‌ها و ادارات در ذیل این 6 ساحت به آموزش و پرورش کمک کنند.
عسگری با بیان اینکه مدارس برای بازگشایی در پساکرونا نیاز به حمایت و تجهیزات دارند، گفت: حمایت برای تامین اعتبارات نیاز اصلی آموزش و پرورش استان فارس است.