خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 27 دی 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

برگزاری برنامه‌های ایام دهه فجر را به اعتبار گره نزنیم

ایسنا | استان‌ها | شنبه، 25 دی 1400 - 16:14
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: تمامی برنامه‌های ایام‌الله دهه فجر باید با محوریت مردم برگزار شود، نباید برگزاری برنامه‌های این ایام را به اعتبار گره بزنیم، تمامی دستگاه‌ها اجرایی دارای اعتبار فرهنگی هستند و باید از این اعتبار برای این برنامه‌ها هزینه کنند.
اسلامي،فجر،انقلاب،بختياري،چهارمحال،ايام،اعتبار،برگزاري،برگزا ...

خلاصه خبر

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری افزود: حضور منسجم و گسترده مردم در صحنه رمز پیروزی انقلاب اسلامی بود و شاخصه‌های مردمی بودن مسئولان، ساده‌زیستی، اخلاص، کار جهادی و تلاش برای رفع محرومیت عامل تدوام این انقلاب محسوب می‌شود.
وی با اشاره به اینکه برای برگزاری هر چه باشکوه‌تر برنامه‌های گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی ۲۶ کمیته پیش‌بینی شده است، عنوان کرد: مدیران و مسئولان این کمیته‌ها باید اهداف تعیین شده را دنبال کنند، تببین ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی در بین مردم به‌ویژه نسل جوان، بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی، تبیین دشمنی‌های استکبار جهانی، تبیین بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی و تقویت وحدت و انسجام در جامعه از جمله مهم‌ترین این اهداف است.
برنامه‌های دهه فجر مردمی برگزار می‌شود
در ادامه جلسه موسی انصاری- رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری، اظهار کرد: این نهاد متولی برگزاری مراسمات ایام‌الله دهه فجر است، امسال برنامه‌های این ایام متفاوت‌تر از سالیان قبل برگزار خواهد شد.
انصاری با اشاره به اینکه ۲۶ کمیته برای برگزاری برنامه‌های ایام‌الله دهه فجر در چهارمحال و بختیاری پیش‌بینی شده است، گفت: تمامی برنامه‌های این ایام مردمی برگزار خواهد شد و هیچ‌گونه اعتبار دولتی برای این برنامه پیش‌بینی نشده است.