خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 02 بهمن 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

استان بوشهر در عرصه تحقق بیانیه گام دوم به عنوان الگوی کشوری مطرح است- اخبار بوشهر - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | شنبه، 25 دی 1400 - 15:42
گروه استان‌ها - امام جمعه بوشهر این استان را در همه عرصه‌های انقلاب را پیشتاز و پیشگام دانست و گفت: بیانیه گام دوم انقلاب در عرصه تحقق اجرایی در بوشهر عملیاتی شد و این استان در کشور به‌عنوان الگو در این زمینه مطرح است.
انقلاب،بوشهر،گام،بيانيه،استان،اسلامي،ولايت،معظم،رهبري،مقام

خلاصه خبر

به گزارش خبرگزاری تسنیم ازبوشهر، آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری ظهر امروز در نشست هیئت مؤسس جمعیت گام دوم انقلاب اسلامی کشور، کانون ساختار تمدن اسلامی ولایت دانست و اظهار داشت: هر گاه اسلام و ادیان الهی در این منظومه حول محور ولایت حرکت کردند تمدن آفرین شدند.
امام جمعه بوشهر باتأکید بر اجرایی شدن مفاد بیانیه گام دوم انقلاب در راستای اهداف مورد نظر مقام معظم رهبری افزود: گام دوم انقلاب بهره‌وری از موفقیت 40 ساله انقلاب است که باید از سند تدوین شده توسط مقام معظم رهبری برای رسیدن به اهداف مورد نظر تلاش همه جانبه کرد.
صفایی بوشهری با اشاره به گفتمان‌سازی هدایت‌های ولایت افزود: باید هر فردی در جامعه بر اساس ظرفیت خودش یک رسانه و مجری فرامین مقام معظم رهبری باشد و از تمام ظرفیت خود در این زمینه استفاده کند.