خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

جمعه، 01 بهمن 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

مهمترین انتظار از مدیر دانشگاه ایجاد نشاط در فضای علمی است

ایسنا | استان‌ها | شنبه، 25 دی 1400 - 15:42
استاد دانشکده علوم ریاضی دانشگاه فردوسی گفت: مهمترین انتظار از مدیر دانشگاه، ایجاد نشاط در فضای علمی است؛ بدین منظور هنگامی که فرد از فعالیتی که انجام می‌دهد رضایت داشته باشد طبیعتا به سمت اینکه مولد باشد حرکت می‌کند و این مولد بودن می‌تواند در زمینه‌های مختلف صورت گیرد.
دانشگاه،رضايت،مولد،فردوسي،نشاط،رياضي

خلاصه خبر

ایسنا/خراسان رضوی استاد دانشکده علوم ریاضی دانشگاه فردوسی گفت: مهمترین انتظار از مدیر دانشگاه، ایجاد نشاط در فضای علمی است؛ بدین منظور هنگامی که فرد از فعالیتی که انجام می‌دهد رضایت داشته باشد طبیعتا به سمت اینکه مولد باشد حرکت می‌کند و این مولد بودن می‌تواند در زمینه‌های مختلف صورت گیرد.
استاد گروه آموزشی ریاضی محض دانشکده علوم ریاضی دانشگاه فردوسی مشهد تصریح کرد: به نظر من مسئله مهم در دانشگاه این است که مدیریت این مجموعه به گونه‌ای برنامه‌ریزی کند که بتواند افراد متخصص را به کار گیرد و این افراد دیده شوند و تعلق متقابل میان عضو هیات علمی با دانشگاه، کارمند با دانشگاه، دانشجو با دانشگاه وجود داشته باشد.