خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 27 دی 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

در مدارس باید مهارت‌های زندگی به دانش‌آموزان آموخته شود

ایسنا | اجتماعی و حوادث، استان‌ها | شنبه، 25 دی 1400 - 15:40
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: باید در مدارس به پرورش تمامی ابعاد وجودی دانش‌آموزان و مهارت‌آموزی و آموزش مهارت‌های زندگی به آنان توجه شود.
پرورش،آموزش،نيروي،جامعه،انتظامي،دولتي،استان،كشور،رضايي،تعامل ...

خلاصه خبر

ایسنا/کرمان مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: باید در مدارس به پرورش تمامی ابعاد وجودی دانش‌آموزان و مهارت‌آموزی و آموزش مهارت‌های زندگی به آنان توجه شود.
رضا رضایی در دیدار با فرمانده نیروی انتظامی استان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای نیروی انتظامی و تقدیر و تشکر از مجموعه نیروی انتظامی در خصوص تعامل و همکاری موثر با آموزش و پرورش استان خاطر نشان کرد: تعامل و همکاری آموزش و پرورش و نیروی انتظامی لازمه پیشگیری از آسیب های اجتماعی در جامعه است.
آموزش و پرورش برای کیفیت‌بخشی به فعالیت‌ها و برنامه‌های خود نیازمند همفکری، همراهی و تعامل همه نهادهای دولتی و غیردولتی است
مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: اکثر افراد جامعه به نحوی با آموزش و پرورش در ارتباط هستند و آموزش و پرورش نیز برای کیفیت بخشی به فعالیت ها برنامه های خود نیازمند همفکری، همراهی و تعامل همه ی نهاد های دولتی و غیر دولتی است.
آموزش و پرورش مهم‌ترین دستگاه فرهنگی کشور است