خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 27 دی 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

برخورد با عمل مجرمانه "تیراندازی" در کرمانشاه تشدید می‌شود

ایسنا | استان‌ها | شنبه، 25 دی 1400 - 15:19
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با بیان اینکه تیراندازی یکی از عوامل ناامن کننده جامعه است، گفت: در راستای پاسخگویی به مطالبات مردم برخورد با جرم تیراندازی در کرمانشاه و با همکاری دستگاه قضایی تشدید می شود.
تيراندازي،قضائي،برخورد،دستگاه،پليس،استان،كرمانشاه،امنيت،جرائ ...

خلاصه خبر

جاویدان با اشاره به اهتمام پلیس در برخورد قاطعانه با جرائم خشن بویژه تیراندازی، گفت: امروز وقت آن فرا رسیده که برخوردهای سختگیرانه تری نسبت به این افراد مجرم لحاظ و دستگاه قضائی احکام سنگین تری برای آن ها صادر کند.
این مقام عالیرتبه انتظامی در پایان بار دیگر بر اهتمام پلیس و دستگاه قضائی در برخورد با جرائم خشن تاکید کرد و گفت: امروز مجرمان از کمترین امنیتی در استان برخوردار نبوده و خود آن ها نیز به این نتیجه رسیده اند که دیر یا زود در چنگال قانون گرفتار و به سرای عملشان می رسند.
وی همچنین بر لزوم برخورد جدی و قاطعانه تر با عاملان تیراندازی تاکید کرد و گفت: زمانی که این دسته از مجرمان با احکام سنگین و بازندارنده روبرو شوند، سایر افراد دیگر جرائت انجام آن را نخواهند داشت.
جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با تاکید بر اینکه نباید قبح عمل مجرمانه تیراندازی شکسته شود، افزود: همدلی و همراهی پلیس و دستگاه قضائی در برخورد با این ناهنجاری و آسیب اجتماعی می تواند باعث کاهش موارد تیراندازی شود.