خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 07 بهمن 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

ارزیابی کاخ سفید از مذاکرات/رونمایی از کیف‌های پر از رشوه/مسابقات ورزشی با حضور تماشاگران

ایسنا | برگزیده، سیاسی | شنبه، 25 دی 1400 - 15:18
رسیدگی به تخلفات شهرداری لواسان/ مذاکرات وین/ تصمیمات جدید ستاد ملی مقابله با کرونا/ اعتراض کارکنان قوه قضائیه و... از موضوعات پربازدید و خبرساز تحریریه سیاسی ایسنا بود که جزییات آن در ادامه می آید.
مذاكرات،وين،كاركنان،ملي،ايران،قوه،قضائيه،اعتراض،حقوق،مجلس،وا ...

خلاصه خبر

به گزارش ایسنا، رونمایی از کیف‌های لبریز از رشوه دلار و یورو در سومین جلسه دادگاه رسیدگی به تخلفات شهرداری لواسان در صدر اخبار پرمخاطب امروز قرار گرفت.
ارزش ارزها و پول‌های کیف‌های به نمایش درآمده در تصاویر ۴۰ میلیارد تومان است و متهمان این پرونده به مشارکت در تشکیل شبکه ارتشا و اخذ رشوه طی فقره‌های متعدد متهم هستند.
نظر کاخ سفید درباره روند مذاکرات احیای برجام در وین هم از دیگر اخبار موردر توجه مخاطبان بود.
همچنین علی بهادری جهرمی سخنگوی دولت با انتشار توییتی از برگزاری بازی های تیم ملی فوتبال با حضور تماشاگران خبر داد و نوشت: ستاد ملی مقابله با کرونا به ریاست رئیس جمهور، با درخواست وزارت ورزش مبنی بر حضور تماشاگر در بازی‌های تیم ملی فوتبال ایران برای مسابقات انتخابی جام‌ جهانی موافقت کرد.
در همین رابطه جلیل رحیمی جهان آبادی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در مطلبی در صفحه توییتر خود نوشت که روابط‬⁩ دو کشور مهم ⁧‫ایران‬⁩ و ⁧‫عربستان‬⁩ در حال احیا و ⁧‫سفارتخانه‬⁩ ها در حال آماده شدن برای بازگشایی است، این امر آثار مهمی در کاهش تنش های منطقه ای و افزایش انسجام جهان ⁧‫اسلام‬⁩ دارد، نهادهای امنیتی و رسانه ها مراقب رذالت ⁧‫صهیونیستها‬⁩ و حماقت ⁧‫افراطیون‬⁩ باشند.
حذف ارز ترجیحی موضوع گفت و گوی رئیس کمیسیون تلفیق بودجه ۱۴۰۱ مجلس شورای اسلامی با ایسنا بود که مورد توجه مخاطبان قرار گرفت.