خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 05 بهمن 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

آغاز نهضت تبیین و رمزگشایی از بیانیه گام دوم انقلاب در فرهنگسرای اندیشه- اخبار دین ، قرآن و اندیشه - اخبار فرهنگی تسنیم

تسنیم | فرهنگی و هنری | شنبه، 25 دی 1400 - 15:18
ناصر امین‌زاده رئیس فرهنگسرای اندیشه از آغاز برگزاری سلسله جلسات تبیین بیانیه گام دوم انقلاب به میزبانی این مرکز و زیرنظر اساتید حوزه و دانشگاه خبر داد.
انقلاب،بيانيه،گام،جلسات،اسلامي،تبيين،انديشه،فرهنگسراي،سلسله، ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از روابط عمومی مدیریت فرهنگی هنری منطقه 7، فرهنگسرای اندیشه با برگزاری سلسله جلساتی با هدف تبیین بیانیه گام دوم انقلاب به استقبال ایام الله دهه فجر پیروزی انقلاب اسلامی و سومین سالگرد صدور بیانیه گام دوم انقلاب از سوی حضرت آیت الله خامنه‌ای می‌رود.
مدیر فرهنگی هنری منطقه 7 ضمن اطلاع‌رسانی درباره برگزاری این جلسات در فرهنگسرای اندیشه گفت: فرهنگسرای اندیشه که براساس وظیفه انقلابی و همچنین مأموریت کاری خود که از سوی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران مسئولیت شورای اندیشه‌ورزی علوم و اندیشه اسلامی را برعهده دارد، از این فرصت طلایی استفاده کرده و با همکاری اندیشگاه بیانیه گام دوم سلسله جلسات تبیین بیانیه گام دوم انقلاب ویژه جوانان را برگزار می‌کند.
هم‌چنین اساتید برتر کشورمان محمد رجبی، حجت‌الاسلام ساعد رازی، فاطمه رایگانی، محسن محمدی، محمدمهدی صالحی، محمد سهیل سرو، عبدالرسول نجفی، غلامرضا زارعی، حجت الاسلام راجی و محمدحسین ضمیریان در این سلسله جلسات به ارائه مباحث می‌پردازند.
امین زاده در پایان گفت: سعی خواهیم کرد تا مباحث مطرح شده در این سلسله جلسات در قالب یک کتاب با عنوان تبیین بیانیه گام دوم انقلاب از منظر کارشناسان و اساتید برتر به چاپ برسد.