خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 30 دی 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

تشکل‌ها و احزاب، امور اجرایی استان را رصد کنند

ایسنا | استان‌ها | شنبه، 25 دی 1400 - 14:55
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام گفت: تشکل‌ها و احزاب با رصد، پیگیری، مطالبه‌گری و ارائه راهکار در امور اجرایی به توسعه استان کمک کنند.
ايلام،انقلابي،احزاب،استان،اسلامي،اثرگذار،ديني،نيروهاي،اجتماع ...

خلاصه خبر

ایسنا/ایلام نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام گفت: تشکل‌ها و احزاب با رصد، پیگیری، مطالبه‌گری و ارائه راهکار در امور اجرایی به توسعه استان کمک کنند.
حجت الاسلام‌والمسلمین «الله نور کریمی‌تبار» در نشست شورای وحدت نیروهای انقلاب اسلامی استان ایلام و معارفه مسئول شهرستان ایلام این شورا، کادرسازی برای آینده انقلاب اسلامی را از اصلی ترین وظایف احزاب انقلابی عنوان و اظهار کرد: تشکلها و احزابی که منشور آنها تبعیت از ولایت فقیه و پیروی از مراجع دینی و روحانیت است، نسبت به سایر گروهها و احزاب سیاسی صرف، وظیفه سنگین تری دارند و باید در راه تقویت زیرساختهای فرهنگی و شعائر دینی و مذهبی در جامعه بکوشند و پای کار باشند.
کریمی‌تبار از نقش آفرینی احزاب و تشکلهای انقلابی و اصولگرای استان در جذب مشارکت حداکثری مردم طی انتخابات ریاست جمهوری تشکر کرد و گفت: با این وجود احزاب و تشکلها در بحث تعیین استاندار ایلام عملکرد خوبی نداشتند و برخی منافع فردی را بر منافع جمعی ترجیح دادند و این یکی از آفتهای کارهای تشکیلاتی در ایلام و در کشور است که کار جمعی و پیروی از نظر جمع برای ما مشکل است در حالی که اعضای احزاب باید به رأی اکثریت تمکین کنند.