خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 30 دی 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

اصناف به جای تعدد نظارت آرامش و اعتماد می‌خواهند

ایسنا | استان‌ها | شنبه، 25 دی 1400 - 14:55
رئیس اتاق اصناف و بازاریان اردبیل گفت: اصناف منصف اردبیل به جای تعدد نظارت‌ها و بازرسی‌ها از سوی نهادهای مختلف به امنیت و آرامش خاطر نیاز دارند.
اصناف،اتاق،ناصري،راد،اردبيل،بازاريان،صنفي،خاطر،خبر،فعاليت،پل ...

خلاصه خبر

ایسنا/اردبیل رئیس اتاق اصناف و بازاریان اردبیل گفت: اصناف منصف اردبیل به جای تعدد نظارت‌ها و بازرسی‌ها از سوی نهادهای مختلف به امنیت و آرامش خاطر نیاز دارند.
رئیس اتاق اصناف و بازاریان اردبیل به تعدد بازرسی‌ها از اصناف اشاره کرد و گفت: 18 مجموعه از اصناف بازرسی کرده و نظارت بر فعالیت‌ آنها دارند در حالی که این کار می‌تواند در قالب 2 اکیپ بازرسی به شکل منسجم انجام شده و جلوی تخلفات احتمالی گرفته شود.
ناصری راد افزود: ما منکر بازرسی از اصناف نیستیم ولی اصلی‌ترین عامل گرانی تولیدکنندگان و صاحبان کارخانه‌ها هستند که هر روز بر قیمت کالاها می‌افزایند.
رئیس اتاق اصناف و بازاریان اردبیل از صدور پروانه کسب به تعداد 148 مورد خبر داد و خاطر نشان کرد: ساماندهی پارکینگ‌ها در سطح شهر و اخطار به صاحبان پارکینگ‌های متخلف از دیگر اقدامات انجام شده بوده که البته سعی کردیم بدون اعمال جریمه برای اصناف همراهی با آنها را شاهد و ناظر باشیم.