خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 02 بهمن 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

اتومیشن (اتوماسیون) در سئو و سرعت بخشیدن به روند بهینه سازی- اخبار بازار تسنیم

تسنیم | بازار | شنبه، 25 دی 1400 - 14:54
یکی از مهم ترین مسائلی که امروزه کار آفرینان زیادی با آن مواجه می ‌شوند، معرفی کسب و کار خود و قرار دادن آن در معرض دید مشتریان بالقوه است.
سايت،وب،خودكار،اتوماسيون،توان،لينك،بك،افزايش،اسكريپت،موتورها ...

خلاصه خبر

خوشبختانه امروزه به لطف فناوری های جدید می توان به صورت خودکار با استفاده از اتوماسیون ترافیک وب را افزایش داد و کسب و کار را در معرض دید مشتریان قرار داد.
سئو در واقع دانشی است که به وسیله آن وب سایت ها بهینه سازی می شوند و در نتیجه توسط موتورهای جستجو در رتبه ‌های برتر جذب مشتری و بازدید کننده قرار می‌ گیرند.
چنانچه یک وب سایت سئویی هدفمند و اصولی داشته باشد، توسط موتورهای جستجو در جایگاه برتری قرار می ‌گیرد و در نتیجه اعتبار وب سایت افزایش پیدا می‌ کند.
برخی از نرم افزارهای خودکار سئو می توانند مشکلات فنی زیادی را برطرف نمایند، اما به تنهایی قادر به توسعه و بهبود محتوا و یا بازاریابی وب سایت نیستند.
به همین دلیل نمی ‌توان گفت که تنها با نصب یک پلاگین در وب سایت و یک یا دو نرم افزار سئو می توان به سادگی فرایند خودکار سئو را انجام داد و رتبه وب سایت را افزایش داد.
تحلیل خودکار رقیبان وب سایت- حدود یک ساعت
با استفاده از ابزارهایی مانند Screaming Frog یا Google Search Console می توان اطلاعات کاملی در خصوص محتوای وب سایت از نظر سئو کسب کرد و بنابراین شناسایی مشکلات احتمالی وب سایت ها بسیار ساده خواهد شد.
اولین دلیل اهمیت انجام اتوماسیون با اسکریپت، پیشبرد داده ها برای ممیزی جاوا اسکریپت در وب سایت ها است.
استفاده از جاوا اسکریپت برای اتوماسیون به کاربر این امکان را می دهد تا پایه ای با ثبات برای کارایی بیشتر وب سایت خود طراحی کند.
اتوماسیون سازی فرایند سئو در افزایش بازدید از سایت و در نتیجه بازدهی بیشتر یک وب سایت بسیار حائز اهمیت است.