خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 30 دی 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

جانباز 70 درصد خواستار ورود رئیس قوه قضائیه به پرونده قضایی‌اش شد +اسناد

فارس | برگزیده، فرهنگی و هنری | شنبه، 25 دی 1400 - 14:53
یک جانباز 70 درصد قطع نخاع که مورد کلاهبرداری دو برادر قرار گرفته، اما رأی دادگاه در نهایت به نفع آن‌ها صادر شده، خواستار ورود رئیس قوه قضائیه به این پرونده شد.
دادگاه،صدرالدين،جانباز،برادر،جايگاه،فارس،سيدسعيد،متهمان،مالك ...

خلاصه خبر

بر اساس مدارک و مستنداتی که این جانباز به خبرنگار فارس نشان داده و پیوست همین گزارش است، گویا به این جانباز دفاع مقدس، اجازه احداث یک جایگاه عرضه گاز طبیعی CNG در شهر شیراز داده شده و او با اعتماد به ۲ برادر از هم محله‌ای‌هایش به دفترخانه اسناد رسمی رفته و بدون اینکه متوجه شود، آن ۲ برادر با هماهنگی یکی از کارمندان دفترخانه، وکالت بلاعزل را جای وکالت کاری جا می‌زنند.
این در حالی است که مطابق دادنامه شماره ۹۴۰۹۹۷۷۱۲۱۶۰۱۶۲۸ به کلاسه ۹۴۰۸۸۸ ث ۲۰ شعبه ۲۰ دادگاه تجدید نظر که در آن متهمان خواستار اثبات سند مالکیت بودند،‌ دادگاه این خواسته را مردود اعلام می‌کند و رأی به نفع مرد جانباز صادر می‌شود.
منتها با توجه به شرایط کرونا و مشکلات جسمی و همکاری نکردن وکلایم، دادگاه رأی غیابی علیه من صادر کرد که متأسفانه واخواهی این دادنامه تأیید و قطعی شد و متهم، سند مالکیت گرفت.
با توجه به رأی قطعی دادگاه اخیر و اینکه در رابطه با ابطال سند مالکیت قبلاً ۲ بار دادگاه رسیدگی تشکیل شده و رای نهایی خود را صادر کرده است، صدرالدین تقاضای رسیدگی و تعقیب کیفری متهمان را دارد.
در این مرحله فقط با دستور ریاست قوه قضاییه امکان احقاق حقوق این جانباز دفاع مقدس وجود دارد.
مستندات مرتبط با پرونده جانباز صدرالدین