خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 02 بهمن 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

توان کشتی کرمانشاه بیشتر از کسب عنوان سومی کشور است

ایسنا | استان‌ها | شنبه، 25 دی 1400 - 14:31
سرمربی تیم کشتی آزاد کرمانشاه پس از کسب چهار مدال و عنوان سومی مسابقات قهرمانی کشور گفت: توان کشتی کرمانشاه بیشتر از آنچه است که در این رقابت‌ها نمایش داده شد.
كشتي،كرمانشاه،تيم،رقابت،وزن،كيلوگرم،عملكرد،مدال،قهرماني،مازن ...

خلاصه خبر

وی افزود: در این رقابت ها برخی از استان ها مانند مازندران، تهران و لرستان علاوه بر تیم اعزامی خود، تعداد قابل توجهی سهمیه هم داشتند، بعنوان مثال مازندران 10سهمیه داشت و ما عملا به جای یک تیم از مازندران با دو تیم از این استان مسابقه دادیم.
سرمربی تیم کشتی کرمانشاه به مدال برنز حامد رشیدی در وزن 74 کیلوگرم اشاره کرد وگفت: حامد رشیدی باید فینالیست می شد، اما تنها به برنز رسید.
وی ضمن اشاره به کسب مدال نقره بهمن تیموری در وزن 79 کیلوگرم، عنوان کرد: تیموری رقابت بسیار نزدیکی در فینال با علی سوادکوهی از مازندران داشت.
سرمربی تیم کشتی کرمانشاه اوج کشتی کرمانشاه در رقابت های قهرمانی کشور را در وزن 125 کیلوگرم عنوان کرد و گفت: در این وزن دو نماینده -یدالله محبی و محمد مرادی- داشتیم که هر دو عملکرد درخشانی داشتند که هر دو به سرگروهی رسیدند، اما یدالله محبی طلا گرفت و محمد مرادی صاحب گردن آویز برنز شد.
دلیری یکی از راه های درخشش کشتی کرمانشاه در آینده را توجه به رده های پایه دانست و گفت: خوشبختانه درحال حاضر این کار در حال انجام است و امیدوارم در آینده ای نزدیک شاهد شکوفایی این استعدادها و رسیدن کشتی کرمانشاه به جایگاه واقعی آن در ایران باشیم.