خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 05 بهمن 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

امارات وارد بازی خطرناکی شده است

مشرق | بین‌الملل | شنبه، 25 دی 1400 - 14:12
روزنامه المسیره یمن با اشاره به اقدامات خصمانه امارات در جنوب یمن، هشدار داد که در صورت این اقدامات، برج‌های شیشه‌ای امارات و تأسیسات نفتی این کشور در تیررس حملات موشکی و پهپادی قرار خواهد گرفت.
يمن،امارات،استان،عناصر،اماراتي،حملات،نوشت،سريع،شهرستان،روزنامه

خلاصه خبر

به گزارش مشرق، روزنامه المسیره یمن امروز شنبه در مطلبی به تحولات اخیر در استان شبوه و استان مأرب در مرکز و جنوب این کشور پرداخت و به امارات درباره اقداماتش در این دو استان هشدار داد.
این روزنامه رسمی دولت نجات ملی یمن (مستقر در صنعاء) با تیتر «هشدارِ پاسخ سخت» نوشت که امارات با ارسال عناصر مزدور و تکفیری تحت امر خود به استان شبوه، وارد بازی خطرناکی شده است.
این رسانه یمنی با اشاره به بیانیه‌های متوالی سرتیپ یحیی سریع، سخنگوی نیروهای مسلح یمن طی روزهای گذشته که در آن از تلفات سنگین متجاوزان خبر داده و به امارات درباره اقداماتش بیانیه هشدار آمیز صادر کرده بود، نوشت: «سرتیپ سریع عامدانه پیام مهم خود را بار دیگر تکرار کرد مبنی بر اینکه نیروهای مسلح یمن آمادگی کامل برای دفاع از کشور، مردم و مقابله با تشدید گسترده حملات دشمن اماراتی تا تحقق پیروزی را دارند.»