خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 02 بهمن 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

حاشیه‌نشینی وبافت فرسوده از تهدیدات اصلی زنجان در هنگام حوادث است

مهر | استان‌ها | شنبه، 25 دی 1400 - 14:12
زنجان-مدیرکل مدیریت بحران استانداری زنجان گفت: حاشیه‌نشینی و بافت فرسوده از تهدیدات اصلی زنجان در هنگام حوادث و بلایای طبیعی است.
زنجان،استان،عملياتي،بحران،مديريت،مانور،تعريف،بلايا،كاركنان،خ ...

خلاصه خبر

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان زنجان نیز در ادامه این مانور با بیان اینکه مانور زلزله ۶ ریشتری ساعت ۶.۴۶ دقیقه در ارمغان‌خانه با حضور مدیریت بحران استانداری از سوی هلال‌احمر این استان برگزار شد، گفت: شرح وظایف همه کارکنان هلال احمر در کد ۲ (برنامه عملیاتی کارکنان) تعریف و مشخص شده است که با توجه به تاکید رئیس جمعیت هلال‌احمر در خصوص تقویت این کد، خوشبختانه این مهم در استان زنجان پیشرفت قابل توجهی دارد.
مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان زنجان متذکر شد: پس از اعلام گزارش زلزله فرضی با قدرت ۶ ریشتر ساعت ۶.۴۶ صبح پنج‌شنبه ۲۳ دی‌ماه در شهر ارمغانخانه به وقوع پیوست و بلافاصله اعضای مدیریت بحران هلال‌احمر استان بلافاصله در مرکز کنترل هماهنگی و عملیات هلال‌احمر حضور یافتند، پس از این مرحله به نیروهای عملیاتی، تیم‌های واکنش سریع، امدادگران برای امدادرسانی فراخوان داده شد.