خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 27 دی 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

مدارس صدرا به دنبال تربیت نیرو در ترویج معارف اسلامی است

مهر | استان‌ها | شنبه، 25 دی 1400 - 14:06
شیراز - رئیس سازمان مدارس صدرا کشور گفت: مدارس صدرا کشور در تلاش است تا با فراهم کردن زمینه رشد تحصیلی مستضعفین نیروهایی را تربیت کند که در ترویج معارف اسلامی الگو ساز باشند.
مدارس،صدرا،سازمان،پرورش،آموزش،كشور،تقديري،حجت،استان،اسلامي،ا ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام حامد تقدیری ظهر شنبه در دیدار با مدیر کل آموزش و پرورش استان فارس با بیان اینکه مدارس صدرا در حال حاضر نزدیک به ۲۰۰ شعبه در ۳۰ استان کشور با ظرفیت حدود ۱۴ هزار دانش‌آموز دختر و پسر و ۴ هزار کادر و معلم رسمی آموزش و پرورش دارند، اظهار کرد: این سازمان پس بعد از وزارت آموزش و پرورش بزرگترین شبکه مدارس دولتی در کشور است‌.
رئیس سازمان مدارس صدرا کشور با بیان اینکه نیم دیگری از ساختمان های مدارس صدرا امانی آموزش و پرورش است، عنوان کرد: در مدت تصدی خود در این منصب به این نتیجه رسیده ام که اجرای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش نیازمند الگو سازی مناسب در مدارس استراتژیک است.
حجت السلام تقدیری بیان داشت: باید برای اجرایی شدن سند تحول بنیادین در آموزش و پرورش از مدیران و معلمان توانمند بهره گرفت.