خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 07 بهمن 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

برگزاری نهمین دوره پاسداشت زنان مجاهد مسلمان در گیلان

ایسنا | استان‌ها | شنبه، 25 دی 1400 - 13:54
دبیر برگزاری نهمین دوره طرح «لشکر فرشتگان»، گفت: مراسم پاسداشت زنان مجاهد مسلمان در قالب این طرح با محوریت دانش آموزان برگزار می شود.
مجاهد،اسلامي،بانوان،طرح،فرشتگان،لشكر،انقلاب،بانوي،مدرسه،پژوه ...

خلاصه خبر

ایسنا/گیلان دبیر برگزاری نهمین دوره طرح «لشکر فرشتگان»، گفت: مراسم پاسداشت زنان مجاهد مسلمان در قالب این طرح با محوریت دانش آموزان برگزار می شود.
دبیر برگزاری نهمین دوره طرح لشکر فرشتگان افزود: در این راستا باید برای دختران این مرز و بوم به منظور بررسی ابعاد زندگانی این زنان مجاهد و سرمشق گیری از آنان، برنامه ریزی کرد.
مسئول اتحادیه انجمن انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان گیلان با بیان اینکه تحلیل زندگانی بانوان مجاهد در سه بُعد مورد بررسی قرار می‌گیرد، گفت: یک بعد می‌تواند همنشینی با این بانوان سرافراز باشد تا دانش‌آموزان دختر با ایجاد گفتگویی صمیمانه، از تجارب و مراحل مختلف زندگی‌شان درس گرفته و برای ترسیم نقش زنانه خود در هستی، در اجتماع و مدرسه بهره بگیرند.
این بانوان ممکن است آزاده یا جانباز باشند و یا در این راه به شهادت رسیده باشند که با خانواده شهیده‌های معزز به گفتگو پرداخته می‌شود.