خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 30 دی 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

اتحادیه‌ها و اصناف بهترین ظرفیت کنترل و بازرسی بازار هستند

ایسنا | استان‌ها | شنبه، 25 دی 1400 - 13:54
فرماندار اردبیل گفت: به جای تعدد نظارت‌ها و کنترل‌ها، معتقدیم خود اتحادیه‌ها و اصناف بهترین ابزار کنترلی بازار هستند.
اردبيل،اصناف،همراهي،شرايط،بازار،كرونا،بازاريان،يگانه،امامي،ب ...

خلاصه خبر

ایسنا/اردبیل فرماندار اردبیل گفت: به جای تعدد نظارت‌ها و کنترل‌ها، معتقدیم خود اتحادیه‌ها و اصناف بهترین ابزار کنترلی بازار هستند.
مسعود امامی یگانه در هشتمین اجلاس ماهانه اتاق اصناف اتحادیه‌های صنفی در اردبیل اظهار کرد: در 2 سال اخیر به دلیل شرایط کرونایی همراهی نزدیک اصناف، بازاریان و اتحادیه‌ها را با مسئولان و متولیان ستاد کرونا شاهد بودیم که جا دارد از این همراهی و همکاری‌ها قدردانی کنیم.
فرماندار اردبیل گفت: این محدودیت‌ها به معنای واقعی مردم و اصناف را اذیت می‌کرد و از همین رو با تشکیل جلسات متعدد سعی کردیم تا با فعالیت اصناف به زنده بودن شهر و فعالیت‌های اقتصادی و درآمدی مردم کمک کنیم.
امامی یگانه ضرورت جلوگیری از تعدد بازرسی‌ها در سطح بازار را یادآور شد و افزود: هر چند این بازرسی‌ها به دلیل کنترل مطلوب بازار در فرآیند عرضه و تقاضاست اما برای جلوگیری از به هم خوردن آرامش بازاریان تلاش بر این است تا از ظرفیت خود اتحادیه‌ها و صنوف برای کنترل بازار استفاده کرده و از این صنف حمایت‌های لازم انجام شود.