خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 05 بهمن 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

درخواست کمک شمشیرباز کرونایی از سفارت ایران در روسیه

ایسنا | ورزشی، استان‌ها | شنبه، 25 دی 1400 - 13:29
ملی‌پوش شمشیربازی ایران که در روسیه به دلیل کرونا قرنطیه شده است، از سفارت ایران در روسیه درخواست کمک دارد و می‌گوید در این کشور به آن‌ها از نظر پزشکی رسیدگی نمی کنند.
روسيه،كرونا،تيم،تست،روز،ايران،فدراسيون،شمشيربازي،مبتلا،اعزام ...

خلاصه خبر

تیم‌ملی شمشیربازی اپه ایران برای برگزاری اردوی مشترک در روسیه به سر می‌برد که سه بازیکن به همراه سرمربی به کرونا مبتلا شده‌اند.
فردای آن روز مسابقه داشتیم و فدراسیون شمشیربازی روسیه باتوجه به شروع تمرینات مشترک با تیم ملی‌ این کشور از ما تست کرونا گرفت که مشخص شد تست من و آقای رحیم‌زاده مربی تیم‌ملی مثبت است.
شمشیرباز تیم‌ملی اپه گفت: من احساس می‌کنم برای پرواز دو مرحله‌ای که تا رسیدن به مسکو داشتیم و معطلی که در فرودگاه قطر به وجود آمد به کرونا مبتلا شدبم.
قرار بود ۲۰ روز دیگر در مسابقات قطر شرکت کنیم و متاسفانه باتوجه به وضعیت پیش آمده این رقابت‌ها را هم از دست دادیم و امیدوارم فدراسیون ما را به تورنمنت‌های بعدی در روسیه، آلمان و مجارستان اعزام کند تا از کورس این رقابت‌ها جا نمانیم.
در حال حاضر وضعیت‌مان خوب است و بهتر هم خواهیم شد اما از دست دادن این مسابقات کمی برای‌مان گران تمام می‌شود.
وی ادامه داد: امیدوارم فدراسیون این قضیه را جبران کند و ما را به مسابقه دیگری اعزام کند زیرا از سفر به روسیه استفاده‌ای نبردیم.