خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 30 دی 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

هزینه های بالای راه اندازی سیستم تهویه در کلاس های مدارس استان مرکزی

ایسنا | استان‌ها | شنبه، 25 دی 1400 - 13:13
سرپرست آموزش و پرورش استان مرکزی با اشاره به هزینه های بالای راه اندازی سیستم تهویه در کلاس های درس گفت: در تهویه مدارس در استان اقدام خاصی صورت نگرفته است.
دانش،استان،مدارس،مدرسه،آموزش،حضوري،آموزان،مجازي،آموز،تهويه

خلاصه خبر

وی بیان کرد: در فاز اول ۹۳۵ مدرسه با ۴۲ هزار دانش آموز، در فاز دوم ۲۹۲ مدرسه با ۴۶ هزار دانش آموز و در فاز سوم ۷۱۶ مدرسه با ۱۵۶ هزار دانش آموز بازگشایی شد و دانش آموزان به صورت گروه بندی شده در قالب حضوری و مجازی آموزش ها را دریافت می کنند و مدارس روستاها به دلیل تعداد کم دانش آموزان ۱۰۰ درصد حضوری هستند.
سرپرست آموزش و پرورش استان مرکزی با اشاره به اینکه طی دو سال اخیر کمک های مردمی به حداقل رسیده است و انتظار داریم با رعایت پروتکل ها دانش آموزان در مدرسه حاضر شوند، گفت: طبق بخشنامه اعلام شد که مدارس به صورت کامل مجازی نباشد، اما در حال حاضر خانواده ها تمایل دارند که آموزش حضوری باشد، بر همین اساس مدارس مشروط شده اند که فاصله گذاری اجتماعی رعایت شوند و اگر امکان رعایت فاصله به صورت کامل وجود دارد، دانش آموزان می توانند آموزش خود را به صورت کامل حضوری دنبال کنند.