خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 30 دی 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

از خون برادرم بگذرند

ایسنا | استان‌ها | شنبه، 25 دی 1400 - 13:13
برادر محیط بان کرمانشاهی که حکم اعدام وی تایید شده با تاکید بر غیرعمد بودن قتل و حادثه‌ای که رخ داده، گفت: از خانواده مقتول می‌خواهیم از برادرم گذشت کنند.
برادرم،حادثه،مقتول،محيط،خانواده،نجفي،رخ،حكم،غيرعمد،قصاص،بان، ...

خلاصه خبر

ایسنا/کرمانشاه برادر محیط بان کرمانشاهی که حکم اعدام وی تایید شده با تاکید بر غیرعمد بودن قتل و حادثه‌ای که رخ داده، گفت: از خانواده مقتول می‌خواهیم از برادرم گذشت کنند.
برادر محیط بان کرمانشاه از شرایط سخت خانواده اش هم یاد کرد و ادامه داد: برادرم زمانی که این حادثه برایش رخ داد تنها 40 روز از ازدواجش می‌گذشت و اکنون همسر او و همه ما در شرایط سختی به سر می‌بریم.
وی از خانواده مقتول خواست از خون برادر محیط بانش گذشت کنند و باور کنند عمدی در کار نبوده و یادآور شد: اگرچه این حادثه هیچطور جبران نمی‌شود، اما تلاش می‌کنیم تا جایی که بشود برای کاهش آلام و ناراحتی خانواده مقتول هر کاری که از دستمان برمی آید انجام دهیم تا حداقل بخشی از ناراحتی وجدان خود ما هم آرام بگیرد.
این فرد جوانی 23 ساله به نام یوسف فلاحی داروندی بود و محیط بان برومند نجفی نیز در این زمینه متهم به قتل شد و از آن زمان تاکنون در زندان به سر می‌برد.