خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 05 بهمن 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

مستندسازی اقدامات انجام شده بیش از پیش باید مورد توجه قرار گیرد

ایسنا | اجتماعی و حوادث، استان‌ها | شنبه، 25 دی 1400 - 13:11
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: مستندسازی اقدامات انجام شده بیش از پیش باید مورد توجه قرار گیرد.
استان،پرورش،آموزش،كرمان،مستندسازي،تجليل،ارزيابي،تلاش،برنامه، ...

خلاصه خبر

ایسنا/کرمان مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: مستندسازی اقدامات انجام شده بیش از پیش باید مورد توجه قرار گیرد.
به گزارش ایسنا به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، رضا رضایی در آیین تجلیل از رتبه‌های اول کشوری ارزیابی عملکرد سال 99 آموزش و پرورش استان کرمان در شاخص‌های اختصاصی ستادی بیان کرد: همه دستگاه‌ها اهداف و برنامه هایی دارند که برای تحقق آن‌ها تلاش می‌کنند، زمانی که آموزش و پرورش استان کرمان با این حجم کاری و تعداد زیاد کارکنان، رتبه اول کشور را کسب می کند، بیانگر تلاش و زحمت همه همکاران در سراسر استان است.
رضایی اظهار داشت: باید تلاش کنیم تا روند برتری آموزش و پرورش استان ادامه داشته باشد، ما 5 سال دستگاه برتر بوده ایم، اما ضرورت دارد تفاوت هایی به لحاظ حمایت از دستگاهی که اول شده با دستگاهی که رتبه پایین گرفته وجود داشته باشد، آموزش و پرورش استان بیش از 44 هزار نیروی شاغل و کلی چالش دارد و ضرورت دارد استان حمایت خوبی از این مجموعه داشته باشد، گاهی بعضی مدیران و روسای آموزش و پرورش در هزینه های اولیه اداره مجموعه خود می مانند، ارزیابی مثبت زمانی اثر خود را دارد که با حمایت، تشویق و تجلیل همراه باشد.