خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 07 بهمن 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

حواشی اجرای طرح ترافیکی در خیابان امام خمینی فومن

مهر | استان‌ها | شنبه، 25 دی 1400 - 13:06
فومن- نصب جدا کننده در خیابان امام خمینی (ره) فومن (تقاطع معلم) به گفته مردم به جای حل مشکل ترافیکی آن را افزایش داده و مشکلاتی را برای کسبه این خیابان فراهم کرده است.
ترافيك،فومن،خيابان،اصلي،شهر،نصب،مشكلات،اشاره،ترافيكي،مهر،شهر ...

خلاصه خبر

فومن شهری با بافت تاریخی و گردشگری منحصر به فرد و چشم نواز، میراثی غنی برای گردشگران در سراسر گیلان و ایران است اما در حوزه بافت شهری و خیابان اصلی شهر دچار مشکلات فراوانی است.
قفل شدن و ترافیک خیابان‌های اصلی شهر در ایام تعطیلات مسئولان امر را به این فکر انداخت تا برای خیابان اصلی فومن «خیابان امام خمینی» جداکننده‌های ترافیکی نصب کنند تا مسیر ورودی و خروجی تفکیک شده و به کاهش تصادفات درون شهری کمک کنند.
شهروند دیگری در گفتگو با خبرنگار مهر به کم عرض بودن خیابان اصلی این شهر اشاره کرد و افزود: در ایام تعطیل و با پارک خودروها در حاشیه این جداول جدا کننده عبور و مرور خودروها به سختی صورت می‌گیرد.
وی تأکید کرد: اینکه برای حل یک مشکل، مشکل دیگری به بار ترافیک شهر فومن افزوده شود مطلوب نیست متولیان حتماً باید با توجه به گردشگر پذیر این شهر فکری اساسی و عملی انجام دهند.
فرمانده انتظامی فومن در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه جدا کننده چهارراه معلم سبب کاهش تصادفات و ترافیک در آن منطقه شده است، اظهار کرد: عملیات اصلاحات هندسی و ایمن سازی باید توسط شهرداری صورت بگیرد.