خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 07 بهمن 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

شمارش معکوس برای آغاز پروژه آبرسانی به ۵۲ روستای تشنه سمنان

ایسنا | استان‌ها | شنبه، 25 دی 1400 - 12:54
جانشین قرارگاه سازندگی و محرومیت زدایی سپاه استان سمنان از آغاز پروژه بزرگ آبرسانی به ۵۲ روستای تشنه استان سمنان در چند روز آینده خبر داد.
استان،قرارگاه،محروميت،زدايي،سپاه،سازندگي،پروژه،آبرساني،سمنان

خلاصه خبر

ایسنا/سمنان جانشین قرارگاه سازندگی و محرومیت زدایی سپاه استان سمنان از آغاز پروژه بزرگ آبرسانی به ۵۲ روستای تشنه استان سمنان در چند روز آینده خبر داد.
جانشین قرارگاه سازندگی و محرومیت زدایی سپاه استان سمنان با بیان اینکه این پروژه با مشارکت قرارگاه امام حسن مجتبی(ع)، بسیج سازندگی و شرکت آب و فاضلاب در استان انجام خواهد شد اظهار کرد: اعتبار اجرای این پروژه بزرگ ۷۲۰ میلیارد ریال بوده که از محل اعتبارات محرومیت زدایی قرارگاه امام حسن مجتبی(ع) تامین خواهد شد.
جانشین قرارگاه سازندگی و محرومیت زدایی سپاه استان با بیان اینکه تمام هدف ما خلاصه در حل مشکلات مردم به خصوص در مناطق محروم و کمتر برخوردار می شود افزود: احتزاز پرچم حرکت خالصانه پیشرفت، آزادی و محرومیت زدایی و اقتصاد مقاومتی منجر به حرکت رو به جلو و پیمودن راه پیشرفت در گام دوم انقلاب خواهد شد.