خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 30 دی 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

ضرورت توجه به کمبود ظرفیت خوابگاه/ ناعدالتی در وام‌های دانشجویی

مهر | دین و اندیشه | شنبه، 25 دی 1400 - 12:31
دبیر کل شورای صنفی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: کمبود ظرفیت خوابگاه و همچنین هزینه بالای تست کرونا از جمله مشکلاتی است که باید مورد توجه قرار گیرد.
دانشجويي،دانشگاه،فرهنگي،بودجه،دانشجويان،علوم،پزشكي،هرمزگان،ت ...

خلاصه خبر

دبیر سیاسی انجمن اسلامی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با اشاره به این نکته که تشکل‌های دانشجویی یعنی بستری انسان ساز برای آینده کشور، گفت: ما یک دانشکده برای نظام سلامت تشکیل داده‌ایم و معضلات و مسائل نظام سلامت را پیگیری علمی می‌کنیم.
شاهدی زاده خواستار توجه علمی به مؤلفه‌های مردم سالاری شد و ادامه داد: در دانشگاه شفافیت کامل بودجه دانشگاه، نظارت دانشجو بر کارهای دانشگاه و نزدیک بودن دانشجویان به مسئولین دانشگاه، جدا کردن اداره تشکل‌ها و نشریات اهمیت بالایی دارد.
علیرضا اندرزیان، نماینده بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان نیز اظهار داشت: بودجه فرهنگی دانشگاه عملاً بسیار کم هست.
وی عنوان کرد: ناعدالتی در وام‌های دانشجویی وزارت بهداشت نسبت به وزارت علوم، رزومه کاری واکسیناسیون دانشجویان فعال، کارتابل، قدرت دادن به جریان دانشجویی و اتوماسیون اداری برای همه تشکل‌های دانشجویی و حذف شدن نوشیدنی‌های گاز دار از بحث‌های است که باید با آن پرداخته شود.