خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 04 بهمن 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

واکنش سرمربی تیم کشتی مازندران به درگیری در گرگان

مهر | ورزشی | شنبه، 25 دی 1400 - 12:30
علی اصغر بذری سرمربی تیم کشتی آزاد مازندران به درگیری و اتفاقات حاشیه‌ای در روز پایانی رقابت‌های قهرمانی کشور واکنش نشان داد.
كشتي،فيلم،تيم،طرفداران،مازندران،ژوري،بذري،سرمربي،اعتراض،سالن ...

خلاصه خبر

این در گیری به دنبال شکست بذری مدعی وزن ۹۲ کیلوگرم، طرفداران و مربی این کشتی‌گیر در اعتراض به نحوه قضاوت داوران رخ داد و در ادامه به درگیری در سالن مسابقه منتهی شد.
سرمربی تیم کشتی مازندران با بیان اینکه بعد از مسابقات به درخواست هیأت ژوری برای دیدن فیلم کشتی نزد داوران رفته اما توجیه نشده، ادامه داد: «احساس کردم حق کشتی‌گیر مازندران خورده شده است.
نایب قهرمان کشتی آزاد جهان در پایان با بیان اینکه امیدوارم فیلم متفاوتی از زاویه‌ای دیگر وجود داشته باشد تا بتوانم قانع شوم خاطرنشان کرد: «ضمن قدردانی از عوامل برگزاری مسابقات، کمیته فنی و داوران حاضر در گرگان که با وجود جو سنگین و سختی شرایط توانستند آنرا به خوبی برگزار و به پایان برسانند؛ واقعاً اشتباهات داوری اجتناب‌ناپذیر است اما به عنوان سرمربی تیم مازندران حق داشتم اعتراض فنی خود را به نحوه قضاوت اعلام کنم.»