خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 30 دی 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

تردد در محورهای کوهستانی فقط با زنجیرچرخ

مشرق | اجتماعی و حوادث | شنبه، 25 دی 1400 - 12:24
مدیر مرکز مدیریت راه‌ها گفت: به دلیل بارش برف و باران در جاده‌های بسیاری از استان‌ها، ضرورت دارد تردد در محورهای کوهستانی و برف‌خیز حتما با تجهیزات زمستانی و زنجیر چرخ انجام شود.
محور،آزادراه،تردد،استان،محورهاي،ترافيك،آشوري،بارش،باران،سنگي ...

خلاصه خبر

وی تأکید کرد: به دلیل بارش برف و باران در جاده‌های بسیاری از استان‌ها، ضرورت دارد تردد در محورهای کوهستانی و برف‌خیز حتما با تجهیزات زمستانی و زنجیر چرخ انجام شود.
* انسداد آزادراه پل زال-خرم آباد/ ۲۰ جاده ‌به دلیل‌ کاهش ایمنی‌ مسدود است
آشوری با اشاره به انسداد چندین جاده به دلیل بروز سیلاب و نبود ایمنی‌، بیان داشت: در حال حاضر محور رامیان-اولنگ-شاهرود در استان‌های گلستان و سمنان، جاده فرعی شمشک-دیزین، ‌محور شهداد-نهبندان، محور خرم‌آباد-پل دختر، جاده‌سی‌سخت-پادنا، محور سروآباد-پاوه، محور گنجنامه-تویسرکان در استان همدان‌، جاده پونل-خلخال، محور وازک - بلده، محور هشتگرد - طالقان و محور لاسم - ارجمند در استان مازندران، ‌به دلیل نبود ایمنی کافی در مسیر مسدود ‌است.
* برف و باران در جاده‌های ۱۸ استان/ کندوان و هراز برفی است
وی بیان کرد: ‌هم‌اکنون محورهای چالوس و هراز دارای بارش برف و باران و محور فیروزکوه و آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت فاقد مداخلات جوی‌ است.