خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 27 دی 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

محکومیت بیش‌از 2 هزار میلیارد ریالی برای پرونده‌های تخلف در خراسان‌جنوبی

فارس | استان‌ها | شنبه، 25 دی 1400 - 12:14
مدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان‌جنوبی گفت: از ابتدای امسال تاکنون میزان محکومیت پرونده‌های تخلف رسیدگی شده بخش‌های مختلف در شعب تعزیرات حکومتی استان2 هزار و 248 میلیارد و 981 میلیون و 485 هزار و 829 ریال بوده است.<br/><br/>
تعزيرات،حكومتي،كالا،ابتداي،مختومه،محكوميت،قاچاق،بهداشت،پرونده

خلاصه خبر

مدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان‌جنوبی گفت: از ابتدای امسال تاکنون میزان محکومیت پرونده‌های تخلف رسیدگی شده بخش‌های مختلف در شعب تعزیرات حکومتی استان2 هزار و 248 میلیارد و 981 میلیون و 485 هزار و 829 ریال بوده است.
«حسین حسن‌پور» مدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان‌جنوبی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس از بیرجند اظهارداشت: فعالیت تعزیرات حکومتی در سه بخش کالا و خدمات، قاچاق کالا و ارز و بخش بهداشت، دارو و درمان خلاصه شده و تخلفات در این بخش‌های توسط این اداره رسیدگی می‌شود.
حسن‌پور ادامه داد: همچنین بیشترین تخلفات در بخش قاچاق کالا و ارز شامل حمل کالاهایی که موضوع قاچاق قرار می‌گیرند و به صورت تجاری خارج از ضوابط تعیینی دولت بوده، ورود یا خروج کالا از مسیر غیرمجاز یا بدون انجام تشریفات گمرکی و نگهداری، عرضه و فروش کالای قاچاق توسط واحدهای صنفی می‌باشد.