خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 07 بهمن 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

مدیران مقصر در تأمین آب شرب استان کرمانشاه باید پاسخگو باشند- اخبار کرمانشاه - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | شنبه، 25 دی 1400 - 12:14
گروه استان‌ها _ استاندار کرمانشاه در آغازین روزهای فعالیت خود برای تشکیل قرارگاه عملیاتی به منظور پیگیری پروژه‌های عمرانی و اقتصادی و آب شرب تأکید کرد.
استان،كرمانشاه،آب،توسعه،مشكلات،رفع،استاندار،مسير،شرب،تأكيد،ت ...

خلاصه خبر

استاندار کرمانشاه عنوان کرد: اولویت‌های سرمایه‌گذاری در هر شهرستان را برای توسعه مشخص کنید و به طور حتم بر اساس برنامه‌های ارائه شده ورود سرمایه‌گذاران به استان را تسهیل خواهیم کرد تا شاهد رونق معیشتی مردم و پیشرفت اقتصادی استان باشیم.
وی توجه به ظرفیت‌های توسعه ای استان در حوزه‌های گردشگری، کشاورزی، صنعت و استفاده مطلوب از مزیت‌های مرزهای استان را خاطرنشان کرد و گفت: برای هر بخش با امکان سنجی و اولویت‌بندی حرکت خواهیم کرد و از بخش خصوصی دعوت می‌کنیم برای توسعه استان پای کار بیایند.
فخری معاون عمرانی استاندار کرمانشاه از تشکیل قرارگاه تأمین آب شرب شهر کرمانشاه با دستور ویژه استاندار خبرداد و گفت: در تابستان سال گذشته در زمینه تأمین آب شرب شهروندان کرمانشاهی مشکلاتی برای مردم به وجود آمد.
فخری گفت: مدیریت ارشد استان هیچ قصوری در رابطه با تأمین آب شرب کرمانشاه نمی‌پذیرد و مدیرانی که در این زمینه کوتاهی کرده‌اند، باید پاسخگو باشند.
این در حالی است که بنابر اعلام مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان در صورت تحویل خط انتقال آب از سد گاوشان مشکلی برای توزیع آن وجود ندارد و مشکلات قطعی و افت فشار کرمانشاه رفع می‌شود.
همچنین استاندار کرمانشاه در مراسم معارفه بر رفع موانع سرمایه‌گذاری در استان تأکید داشت و گفت: مسیر سرمایه‌گذاری در استان کرمانشاه برای همه باز است و با قاطعیت اعلام می‌کنم هر کسی در مسیر سرمایه‌گذاری ایجاد مانع کند جایی در میان مردم کرمانشاه ندارد.
استاندار کرمانشاه عنوان کرد: بسیاری از کارآفرینان کرمانشاهی مایل به سرمایه‌گذاری در این استان هستند اما باید ابتدا مسیر این کار را باز کنیم و موانع را برداریم.
استاندار کرمانشاه بر تلاش گسترده برای بهره‌گیری از ظرفیت‌های گردشگری در راستای رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال تأکید کرد و گفت: باید از ظرفیت‌های بی نظیر این حوزه در توسعه استان به بهترین شکل ممکن استفاده کرد‌.