خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 05 بهمن 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

خدمات جهادی مرهمی بر آلام مردم زلزله‌زده اندیکا/ چراغ خدمت خاموش نمی‌شود- اخبار خوزستان - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | شنبه، 25 دی 1400 - 12:14
گروه استان‌ها- مسئول بسیج سازندگی خوزستان گفت: وقوع زلزله در اندیکا موجب انعکاس محرومیت‌های شدید مردم این منطقه شد در همین راستا گروه‌های جهادی با همه توان و ظرفیت خود به کمک مردم این منطقه شتافتند.
انديكا،زلزله،بسيج،جهادي،سازندگي،قرارگاه،استان،مناطق،زبيدي،خو ...

خلاصه خبر

پس از اعلام آمادگی سپاه پاسداران و بسیج در راستای خدمت‌رسانی و محرومیت‌زدایی در بلایای طبیعی به جهت آبادانی مناطق محروم و کمتر توسعه یافته بسیج سازندگی و گروه‌های جهادی به صورت خودجوش برای کمک به زلزله زدگان وارد میدان شدند.
مسئول بسیج سازندگی استان خوزستان با بیان اینکه براساس تقسیم‌کار صورت گرفته در مدیریت بحران و ستاد بازسازی استان، ساخت جایگاه‌های دام و اسکان موقت به بسیج سازندگی واگذار شد عنوان داشت: بر اساس این تقسیم کار فعالیت‌های مربوط به منازل احداثی به بنیاد مسکن سپرده شد؛ بنابراین 30 قرارگاه فرعی تحت اشراف قرارگاه شهید حسین‌پور مشغول به خدمت شدند.
وی ابراز داشت: در حال حاضر پیگیر ساخت 150 واحد مسکونی برای مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) در اندیکا با همکاری بنیاد مسکن و کمیته امداد امام خمینی (ره) هستیم.
زبیدی در پایان عنوان داشت: بسیج سازندگی و سپاه پاسداران تا پایان کار بازسازی و محرومیت‌زدایی در کنار مردم خواهد بود امیدواریم که بتوانیم آلام مردم را کم کرده و زندگی قابل قبولی را برای آن‌ها فراهم کنیم.