خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 05 بهمن 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

امتیازات ویژه برای طبقات خاص در مجلس یازدهم حذف شد

مهر | سیاسی، استان‌ها | شنبه، 25 دی 1400 - 12:00
شیراز - نماینده شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از اقدامات مجلس یازدهم حذف امتیازات ویژه برای طبقات خاص بود چراکه معتقدیم این موضوع در شأن نظام اسلامی نبوده و نیست.
مجلس،اسلامي،كشور،اقدامات،دنبال،نظام،شوراي،عزيزي،امتيازات،ياز ...

خلاصه خبر

نایب رییس اول کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی افزود: دشمن به هر شیوه ای متوسل می شود تا در اذهان مردم این گونه رسوخ کند که شرایط کشور خوب نیست و با لجن پراکنی در رسانه ها و فضای مجازی این راهبرد را دنبال می نماید.
رییس فراکسیون جنوب کشور مجلس با بیان اینکه دشمن با شیوه های احاله و نفوذ و استحاله اهداف خود را دنبال می کند، افزود: در تمام مسائل اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و… این شیوه ها دنبال می شود که ابعاد مختلفی را در بر می گیرد.
او حذف ویژه خواری را از دیگر اقدامات مجلس یازدهم برشمرد و افزود: یکی از اقدامات مجلس یازدهم حذف امتیازات ویژه برای طبقات خاص بود چراکه معتقدیم این موضوع در شأن نظام اسلامی نبوده و نیست.
نایب رییس اول کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به خدمات نیروهای مسلح به کشور و لزوم توجه به بنیه دفاعی نیز گفت: نیروهای مسلح دژ تسخیرناپذیر ایران اسلامی هستند.