خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

جمعه، 01 بهمن 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

فرودگاه سقز چشم‌انتظار توجه دولت سیزدهم- اخبار کردستان - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | شنبه، 25 دی 1400 - 11:55
گروه استان‌ها - پروژه احداث فرودگاه سقز پس از گذشت 16سال همچنان نیمه‌تمام و به اتمام نرسیده که تکمیل آن جزو مهم‌ترین مطالبه مردم کردستان از رئیس‌جمهور در آستانه سفر به این استان است.
فرودگاه،سقز،اتمام،پروژه،دولت،تسنيم،مناقصه،كردستان،خبرنگار،سي ...

خلاصه خبر

این پروژه در حالی هنوز تکمیل و به اتمام نرسیده بود که دولتمردان دولت دوازدهم در سلسه کارهای نادر خود در روزهای پایانی عمر مدیریتی، در سی‌ام تیرماه سال‌جاری اقدام به افتتاح صوری فرودگاه سقز کردند!
امیرعباس نظری‌زاده، مدیرکل فرودگاه‌های استان کردستان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در پاسخ به این سؤال که پروژه فرودگاه سقز به کجا رسید؟
وی گفت: افتتاح این فرودگاه در تیرماه سال‌جاری مربوط به دو پروژه داخلی این فرودگاه بود نه خود فرودگاه که به خاطر کارهای سیاسی انجام شد، دولتمردان دولت دوزاهم نمی‌خواستند این پروژه به این دولت برسند و می‌خواستند هر چیزی که هست قیچی بزنند و بروند، مقام سیاسی مشخص است که سیاسی کار می‌کنند.
چندین نفر از شهروندان کردستانی به ویژه سقزی‌ها نیز در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم خواستار توجه ویژه دولت سیزدهم به تسریع هرجه سریع‌تر در اتمام فرودگاه سقز شدند و گفتند خواسته ما این است که این پروژه در دولت آقای رئیسی به اتمام برسد.