خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 27 دی 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس: دولت در بودجه 1401 جلوی فساد در "اوراق‌فروشی" را گرفت- اخبار قزوین - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | شنبه، 25 دی 1400 - 11:54
گروه استان‌ها- عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس گفت: دولت در طراحی لایحه بودجه 1401 با کاهش اتکای درآمد دولت به فروش اوراق مالی جلوی فساد در حوزه «اوراق‌فروشی» را هم گرفته است.
اوراق،مالي،فروش،بودجه،دولت،1401،قزوين،استان،كاهش،رحماني

خلاصه خبر

رجب رحمانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در قزوین با بیان اینکه فروش اوراق مالی دولت در بودجه 1401 به شدت کاهش پیدا می‌کند، اظهار داشت: طبق لایحه بودجه 1401 حدود 80 هزار میلیارد تومان فروش اوراق خواهیم داشت که بخش عمده‌ای از آن برای تأدیه دیون و بدهی سال‌های قبل دولت دوازدهم هزینه خواهد شد.
بنابراین دولت در طراحی لایحه بودجه 1401 با کاهش اتکای درآمد دولت به فروش اوراق مالی جلوی فساد در حوزه «اوراق‌فروشی» را هم گرفته است.
رحمانی افزود: با وجود اینکه بر اساس اصل 84 قانون اساسی نمایندگان مجلس موظفند که به فکر همه کشور باشند، اما با توجه به اتحادی که بین مجمع نمایندگان استان قزوین و مسئولان اجرایی استان وجود دارد، به مردم استان قزوین اطمینان خاطر می‌دهیم که نخواهیم گذاشت حقوق استان قزوین در تدوین بودجه 1401 ضایع شود.