خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 30 دی 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

معاون بسیج دانشجویی کشور: دانشجویان بسیجی با هماهنگی دستگاه قضایی به مقابله با فساد اداری می‌پردازند- اخبار گیلان - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | شنبه، 25 دی 1400 - 11:54
گروه استان‌ها ــ معاون گفتمان‌سازی و مطالبه‌گری سازمان بسیج دانشجویی کشور گفت: سازمان بسیج دانشجویی با هماهنگی مسئولان و دستگاه قضایی در راستای مقابله با فساد اداری و فریاد زدن آن گام برمی‌دارد.
دانشجويي،بسيج،دانشجويان،سازمان،كشور،موضوعات،نيازمند،استان،زم ...

خلاصه خبر

محمدمهدی نیازمند در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در رشت، درباره مطالبه‌گری‌های بسیج دانشجویی جهت مبارزه با فساد اداری اظهار داشت: سازمان بسیج دانشجویی طی سال‌های اخیر در موضوعات مختلف با حضور جریان دانشجویی فسادها را فریاد زده است.
معاون گفتمان‌سازی و مطالبه‌گری سازمان بسیج دانشجویی کشور گفت: بسیج دانشجویی نسبت به فسادهایی که در بخش‌های مختلف وجود دارد یا زمینه ایجاد فساد در آن بخش فراهم است مطالبه‌گری داشته و تلاش دارد تا مسئولان را نسبت به موضوعات مطلع سازد.
وی افزود: دانشگاه‌ها باید نسبت به موضوعات علمی و پژوهشی اهتمام جدی داشته و زمینه پیوند دانشگاه و جامعه را فراهم کنند هر چه انگیزه دانشجویان بیشتر و دانش آن‌ها کاربردی‌تر شود که آن ‌هم در توسعه اشتغال است شاهد بازگشت دانشجویانی که به دلیل موانع موجود کشور را ترک کردند خواهیم بود.