خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

جمعه، 01 بهمن 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

اعتراض فنی به نحوه قضاوت داوران داشتم و مخالف حواشی هستم

باشگاه خبرنگاران | ورزشی | شنبه، 25 دی 1400 - 11:53
علی اصغر بذری سرمربی تیم کشتی آزاد مازندران درباره حواشی رقابت‌های قهرمانی کشور توضیحاتی را بیان کرد.
كشتي،تيم،مازندران،سالن،بذري،طرفداران،اعتراض،فني،فيلم،ژوري،هي ...

خلاصه خبر

به دنبال شکست بذری در وزن ۹۲ کیلوگرم، طرفداران و مربی این کشتی‌گیر به نحوه قضاوت داوران اعتراض داشتند و حاشیه‌هایی در سالن مسابقه بوجود آمد که باعث درگیری شد و در نهایت مأموران نیروی انتظامی مانع درگیری‌ها شدیدتر شدند و معترضین را به بیرون سالن بردند.
او با اشاره به فینال کشتی وزن ۹۲ کیلوگرم عنوان کرد: در جریان کشتی احمد بذری، لحظات پایانی مسابقه فنی اجرا شد که پس از اعتراض مربیان تیم مقابل، هیئت ژوری امتیاز را به سود امیرحسین فیروزپور اعلام کرد و من به آن اعتراض کردم، با علم به اینکه می‌دانستم هیئت ژوری برای صدور رأی، فیلم آن صحنه را مشاهده کرده و جایی برای چلنج وجود ندارد، من هم به سوی داور نرفتم، اما هیئت ژوری و شخص آقای مصلایی‌پور از من درخواست کردند برای بازبینی فیلم پیش آن‌ها بروم، ولی از آنجا که رقابت سایر کشتی‌گیران تیم مازندران ادامه داشت گفتم برای بازبینی بعد از مسابقه خواهم آمد.
سرمربی تیم کشتی مازندران با بیان اینکه بعد از مسابقات به درخواست هیئت ژوری برای دیدن فیلم صحنه مورد اعتراض در کشتی احمد بذری نزد داوران رفتم، اما توجیه نشدم، ابراز داشت: احساس کردم حق کشتی‌گیر تیم مازندران خورده شده است.