خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

جمعه، 01 بهمن 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

همدلی برای مردم؛ برای بازگشت معتادان به کانون خانواده و جامعه

مهر | اجتماعی و حوادث | شنبه، 25 دی 1400 - 11:41
معاون اجتماعی شهرداری تهران در پی بازدید از مراکز نگهداری معتادان، از اقدامات و تصمیم گیری ها برای حمایت از معتادان و کمک به بازگشت آن ها به کانون خانواده و جامعه خبر داد.
اجتماعي،مركز،تهران،بازديد،مشكلات،قرارگاه،همدلي،مسئولين،مردمي ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرنگار مهر، محمد امین توکلی زاده معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران در پی بازدید روز ۵ شنبه علیرضا زاکانی شهردار پایتخت و معاونین وی از مراکز نگهداری و بازپروری معتادان در مناطق جنوب و جنوب شرقی تهران، در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشت: «پس از تشکیل قرارگاه اجتماعی کشور توسط رئیس جمهور مردمی حضرت آیت الله رئیسی و جلسه با استاندار محترم تهران قرارگاه اجتماعی شهر تهران با ریاست شهردار تهران شکل گرفت و شاهد یک همدلی و هم افزایی مفید برای حل مشکلات مردم هستیم.
روز ۵ شنبه از صبح زود کار بازدید میدانی و پیگیری مصوبات را در مراکز ماده ۱۶ شروع کردیم از مدد سرای خاوران و مرکز بهاران تا پاتوق کوه سنگی و مرکز خاور شهر تا مرکز شهید زیادیان سپاه پاسداران و مرکز شفق سازمان بهزیستی و مرکز سروش نیروی انتظامی را بصورت جمعی و با حضور اعضاء قرارگاه بازدید کردیم.