خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 02 بهمن 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

توحیدی که برقلب سردار سلیمانی جاری بود، او را به یک مکتب تبدیل کرد

ایسنا | استان‌ها | شنبه، 25 دی 1400 - 11:36
استاد حوزه و دانشگاه با بیان این‌که مهمترین ویژگی مکتب سردار سلیمانی، توحید او است، اظهار کرد: الله اکبری که با زبان جاری می‌شود، با الله اکبری که در قلب انسان است، فرق دارد. توحیدی هم که در قلب سردار جاری بود، در وجودش آنچنان متبلور شد که او را به یک مکتب تبدیل کرد.
سردار،سليماني،مكتب،مجازي،دفاع،عنوان،شهادت،مقدس،نسل،شخصيت،دور ...

خلاصه خبر

حجت الاسلام والمسلمین مجتبی نظری در مراسم زیارت عاشورا با موضوع «شخصیت و رشادت شهید سردار حاج قاسم سلیمانی» در جمع کارکنان اداره کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی، با بیان این‌که تبیین مکتب سردار سلیمانی نسبت به تبیین شخصیت فردی او، بسیار کم بوده و مطالبه مقام معظم رهبری است، افزود: نباید بگذاریم سردار سلیمانی را به عنوان یک فرد معرفی کنند بلکه باید به عنوان یک مکتب معرفی شود.
مخصوصا امسال در آستانه شهادت سردار، کشورهای اسلامی به خصوص ایران یک کارزار با عنوان «هشتگ هیرو (قهرمان)» را از اول دی ماه آغاز کردند و این هشتگ در شب شهادت سردار، ترند جهانی شد.
نظری در ادامه با بیان این‌که نسل جدید جوانان ما با ادبیات انقلاب و دفاع مقدس آشنا نیستند، گفت: باید نسل جوان با رشادت‌های رزمندگان جوان دوران دفاع مقدس در عملیات‌های آن دوران، قصه‌های مدافعان حرم و ...
آشنا شوند.
چرا که وقتی نسل جدید، ادبیات دفاع مقدس را از یاد ببرد، زبان ما را نیزاز یاد برده و انگیزه دفاع نخواهد داشت.