خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 07 بهمن 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

سرانجام بیت‌کوین چند هزار دلار است؟

ایسنا | اقتصادی، استان‌ها | شنبه، 25 دی 1400 - 11:36
نتایج نظرسنجی مشتریان شرکت خدمات بانکداری آمریکایی جی پی مورگان جیس نشان داد که اکثریت افراد شرکت‌کننده در این نظرسنجی انتظار دارند قیمت بیت‌کوین امسال به ۶۰ هزار دلار یا بیشتر برسد.
درصد،دلار،قيمتي،تغييرات،قيمت،افزايش،ساعت،گذشته

خلاصه خبر

به گزارش ایسنا به نقل از بیت‌کوین نیوز، بانک جهانی سرمایه‌گذاری جی پی مورگان از مشتریان خود پرسیده است که به نظر آنان قیمت بیت‌کوین تا پایان سال چقدر خواهد بود.
این نظرسنجی بین ۱۳ دسامبر و ۷ ژانویه به‌عنوان بخشی از چشم‌انداز اقتصاد کلان برای سال ۲۰۲۲ انجام شد و ۴۷ نفر از مشتریان جی پی مورگان در این نظرسنجی شرکت کردند.
نیکولاوس پانیگیرتزوگلو، استراتژیست جی پی مورگان اظهار کرد: ارزش منصفانه ارز دیجیتال بین ۳۵ هزار دلار تا ۷۳ هزار دلار است وبه این موضوع بستگی دارد که سرمایه‌گذاران در مورد نسبت نوسان آن به طلا چه تصوری می‌کنند.
اخیرا رئیس‌جمهور السالوادور پیش‌بینی کرد که قیمت بیت‌کوین تا پایان سال به ۱۰۰ هزار دلار خواهد رسید و بانک سرمایه‌گذاری جهانی گلدمن ساکس نیز این احتمال را داده است.
در حال حاضر ۳۹.۵۸ درصد کل بازار ارزهای دیجیتالی در اختیار بیت‌کوین است.
حجم کل بازار ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۸۱.۷۱ میلیارد دلار است که ۲۰.۶۷ درصد کاهش داشته است.
این رده حاوی تغییرات قیمتی ۱۰ ارز دیجیتالی بزرگ از نظر ارزش بازار است.