خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 27 دی 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

تاسیس جامعه انجمن‌های حرفه‌ای راهنمایان گردشگری کشور با هدف ایجاد تشکلی واحد

ایسنا | فرهنگی و هنری، استان‌ها | شنبه، 25 دی 1400 - 11:12
رئیس انجمن صنفی راهنمایان گردشگری خراسان رضوی گفت: هدف از ایجاد جامعه انجمن‌های حرفه‌ای راهنمایان گردشگری، ایجاد تشکل واحد در زمینه راهنمایان گردشگری است تا از این طریق دولت با تشکلی واحد و یکپارچه در ارتباط و کنش قرار گیرد.
راهنمايان،گردشگري،جامعه،رضوي،انجمن،كشور،خراسان،ايجاد،تشكل،واحد

خلاصه خبر

رئیس انجمن صنفی راهنمایان گردشگری خراسان رضوی بیان کرد: جامعه هدف جامعه انجمن‌های حرفه‌ای راهنمایان گردشگری شامل تمام راهنمایان گردشگری کشور می‌شود.
به گونه‌ای که راهنمایان به واسطه عضویت در انجمن حرفه‌ای گردشگری استان خود می‌توانند به عضویت جامعه راهنمایان گردشگری سراسر کشور درآیند.
بنابراین تنها افرادی توانستند در انتخابات شرکت کنند که انجمن حرفه‌ای راهنمایان گردشگری در استان آن‌ها تشکیل شده و فعالیت دارد.
بنابراین با تشکیل انجمن حرفه‌ای گردشگری در استان خراسان رضوی به بدنه راهنمایان گردشگری کشور متصل خواهیم شد.
رئیس انجمن صنفی راهنمایان گردشگری خراسان رضوی اضافه کرد: امیدوارم انجمن راهنمایان، کانون راهنمایان و جامعه حرفه‌ای راهنمایان گردشگری هر چه زودتر کارها را پیش برده و فرهنگ‌سازی رخ دهد تا مردم نیز با جامعه انجمن‌های حرفه‌ای راهنمایان گردشگری کشور آشنا شده و سفرهای مطمئن‌تر از طریق آژانس‌ها و راهنمایان معتبر را تجربه کنند، تا از این طریق تورهای گردشگری کشور نیز سروسامان یابد.